baltoro.pl

III edycja drugiej Rzeszowskiej Ligi Boulderowej

OpublikowanoGrudzień 14, 2016
W niedzielę zakończyły się zmagania III edycji drugiej Rzeszowskiej Ligi Boulderowej.
Tym razem bouldery przecudnej urody przygotował team routseterski: Aleksandra Osiniak, Artur Jagusztyn, Łukasz Mężyk i Edward Twardowski. Chyba każdy startujący miał okazję wykazać się swoimi umiejętnościami i po starcie czuł wyprute mięśnie.Do uszu organizatorów doszły słuchy, że część osób zmagających się z problemami nie wpisała się na listę i nie oddała kart startowych! Bardzo prosimy następnym razem jednak wykonać tak niewielki wysiłek i wypełnić kartę startową. Dzięki temu routseterzy widzą czy trudności problemów były odpowiednie i czy cała liga cieszyła się zainteresowaniem. Poza tym to, właśnie z pośród oddanych kart losowane są nagrody dla uczestników każdej edycji.Tym razem „maszyna losująca” wyłoniła 11 szczęśliwców, których zapraszamy po odbiór nagród (m. in.: buty wspinaczkowe Evolv zasponsorowane przez Prezesa – lokalnego dystrybutora tej marki, woreczek boulderowy i magnezję firmy Snap, olejek regeneracyjny Crimp Oil, pokrowce na sprzęt zimowy ufundowany przez firmę Thorano Mountain Trek Expeditions i wiele innych).
 
Lista wylosowanych osób:
Leszek Bedrejczuk
Szymon Niemiec
Marcin Magierski
Tomek Juszczyk
Kamil Tyza
Anna Balicka
Daniel Jakubowski
Michał Kordoń
Adam Nowak
Krzysztof Szalacha
Patrycja Krukowska
 

Klasyfikacja kobiet po III edycji Rzeszowskiej Ligi Boulderowej

LP Imię Nazwisko I edycja II edycja III edycja suma punktów
B T B T B T
1 Barbara Irzeńska 15 15 14 13 14 12 123
2 Klaudia Kwolek 16 14 15 13 14 12 123
3 Anna Balicka 16 15 14 11 14 12 120
4 Anna Wilk 16 14 13 11 14 9 111
5 Anna Zięba 15 9 8 6 9 4 70
6 Ola Osiniak 14 13 9 7     63
7 Patrycja Krukowska 4 7 5 4 5 3 42
8 Benita Siepierska 14 12         38
9 Emilia Borcz     6 5 7 5 33
10 Karolina Szkoła     5 5 6 6 33
11 Agata Mondzelewska 9 4 4 3     27
12 Monika Szlazak 10 7         24
13 Magdalena Mańkowska     4 3 3 4 21
14 Kornelia Maziarz 6 3     2 2 18
15 Ewa Płaza 7 4         15
16 Karolina Burda 2 1 5 3     15
17 Maria Wid…??? 4 4         12
18 Katarzyna Kłobut         5 3 11
19 Jolanta Trybulec     4 3     10
20 Julia Róg     3 1 2 0 7
21 Julia Dziedorz         ? ? ?

Klasyfikacja mężczyzn po III edycji Rzeszowskiej Ligi Boulderowej

LP Imię Nazwisko I edycja II edycja III edycja suma punktów
B T B T B T
1 Krzysztof Szalacha 20 19 20 20 20 19 176
2 Mateusz Prokop 20 19 19 18 20 18 169
3 Michał Pietrucha 20 19 19 17 20 18 167
4 Tomasz Juszczyk 20 19 19 16 20 18 165
5 Kamil Tyza 20 19 18 16 20 17 162
6 Adam Nowak 20 19 17 16 19 18 162
7 Bartosz Stec 20 19 19 16 17 15 156
8 Jakub Stec 20 19 16 16 18 16 156
9 Krzysztof Stępień 18 18 18 16 18 17 156
10 Wojciech Kołodziej 18 18 18 16 18 17 156
11 Rafał Karpiński 18 18 19 16 18 16 155
12 Tomasz Ostasz 19 18 17 16 17 15 151
13 Leszek Bedrejczuk 19 18 18 16 17 14 150
14 Filip Głogowski 16 16 18 16 18 17 150
15 Patryk Plich 18 18 16 14 17 16 147
16 Tomasz Motyka 18 16 16 14 16 15 140
17 Łukasz Magoń 18 18 16 14 15 13 139
18 Bartek Łuksik 17 17 16 14 15 14 138
19 Florian Nowakowski 18 18 15 13 15 13 136
20 Bogusław Gałuszka 18 18 14 11 16 14 134
21 Zbigniew Mazur 18 17 15 12 15 12 130
22 Łukasz Mężyk 17 15 14 12 15 15 130
23 Kamil Darłak 16 16 14 12 15 13 127
24 Łukasz Palkij 19 18 15 11 13 10 125
25 Szczepan Podolec 20 19     20 18 114
26 Zbigniew Bardel     19 19 20 17 111
27 Maciej Bedrejczuk 20 19 18 16     108
28 Artur Jagusztyn 20 19 17 16     107
29 Przemek Mytych 20 19     17 15 105
30 Jakub Sadrakuła 13 12 11 9 14 11 102
31 Michał Kordoń 18 15 7 7 14 8 99
32 Paweł Pawliczak 15 14 10 8 6 10 95
33 Wojtek Kocur 16 17 14 11     86
34 Tomasz Nosal 16 16 13 12     85
35 Maciej Czyż     16 12 16 13 82
36 Michał Osiniak 15 15 12 11     79
37 Daniel Jakubowski 12 11 7 6 8 6 73
38 Mateusz Jopek 12 12 13 12     73
39 Mateusz Szpak 16 14 11 9     73
40 Mateusz Szarat 17 15 9 8     72
41 Janek Mondzelewski 14 13 11 10     71
42 Karol Mazur 8 8 10 10 5 5 69
43 Jacek Smoroński 16 13 10 8     68
44 Grzegorz Rychlec     11 10 13 11 66
45 Paweł Pipała 14 10 12 8     62
46 Szymon Niemiec     11 10 8 7 53
47 Wojciech Łapiuk 17 17         51
48 Karol Dubas         14 17 48
49 Przemysław Diener     18 15     48
50 Marcin Magierski 7 6 6 3 4 4 43
51 Jakub ??? 14 14         42
52 Marcin Baranowski         15 13 41
53 Maciek Ziemiański 14 13         40
54 Jakub Kłobut         14 12 38
55 Jakub Luszowski         14 12 38
56 Tomasz Moszczak     8 7 5 5 37
57 Artur Tomala     10 10     30
58 Artur Maziarz         10 9 28
59 Dominik Cisło     9 6     21
60 Kacper Młodzieniec     7 6     19
61 Artur Wanik     3 3 3 3 18
62 Tymoteusz Jakubowski     3 2     7
63 Radosław Moszczak         2 2 6
64 Andzrzej Kaperek ? ? ? ?     ?
65 Dominik Piegdoń ? ?         ?
66 Edi Twardowski ? ? 14 12     ?
67 Wojciech Stec     ? ?     ?

 



Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentrzy.



Facebook

SPONSORZY

SPONSORZY

PARTNERZY

PARTNERZY
Jestem Fit