baltoro.pl

Trening wspinaczkowy z Bartkiem

OpublikowanoSierpień 28, 2017

Zapraszam na treningi wspinaczkowe przeznaczone dla osób początkujących lub chcących rozpocząć swoją przygodę ze wspinaniem. Zajęcia te mają na celu zapoznać uczestników z technikami poruszania się na ściance, strukturą treningu oraz przede wszystkim zapewnić dobrą zabawę i trochę zakwasów J.

Naukę rozpoczniemy od najprostszych technik wspinaczkowych i asekuracji na wędkę, żeby zbudować podstawy do przekazania bardziej zaawansowanego materiału. Zapoznamy się ze sprzętem treningowym znajdującym się na ściance oraz będziemy wykonywać ćwiczenia wzmacniające mięśnie potrzebne dobremu wspinaczowi.

Trening zostanie ułożony ze wzrastającym stopniem trudności tak, aby na każdych zajęciach początkujący wspinacze nauczyli się czegoś nowego.

O mnie:

Bartosz Łuksik – jestem instruktorem sportu o specjalności wspinaczka sportowa, wspinaczem z ponad 7- letnim stażem skałkowym. Doświadczenie zdobywałem w rejonach wspinaczkowych w całej Europie, w różnych formacjach i gatunkach skał oraz na regularnych treningach na ścianie. Swoją wiedzę staram się przekazywać w sposób jasny i zrozumiały, dużą uwagę przykładam do nauki techniki oraz poprawnego wykonywania każdego ćwiczenia.

Na „CW Baltoro” można mnie spotkać przeważnie w poniedziałki i środy.

Terminy zajęć do ustalenia.

Informacje i zapisy:

Bartosz Łuksik

tel. 793 787 770

FB @bartek.luksik

E-mail: bartoszluksik@gmail.com

 Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentrzy.Facebook

SPONSORZY

SPONSORZY

PARTNERZY

PARTNERZY
Jestem Fit