baltoro.pl

Rzeszowska Liga Boulderowa – edycja V

OpublikowanoStyczeń 12, 2016

W ostatnią niedzielę zakończyliśmy piątą edycję Rzeszowskiej Ligi Boulderowej. Kolejny raz boludery przygotował dla nas Krzysiek – tym razem na przewieszeniu 40 stopni, sąsiednim pionie i zacięciu.

Wczoraj, jak to mamy w zwyczaju, przeprowadziliśmy losowanie nagród, których sponsorem jest salewa.sklep-luz.pl. Oto lista szczęśliwców, którzy mogą odebrać nagrody do dnia 17.01.16r.:

Michał Osiniak
Sylwia CwynarKrzysiek Stępień
Tomasz Motyka
Zbigniew Mazur
Lucjan Lew
Michał Kałdus
Szczepan Podolec
Matic Jeżeršek

Poniżej prezentujemy uaktualnioną listę z wynikami wszystkich edycji Rzeszowskiej Ligi Boulderowej

Jeżeli przy wpisywaniu popełniliśmy jakieś błędy, lub ktoś zapomniał wpisać swoje imię i nazwisko i teraz jego wynik widnieje jako „???” prosimy o kontakt: baltoro.rzeszów@gmail.com

LPImięNazwiskokatI edycjaII edycjaIII edycjaIV edycjaV edycjasuma punktów
BTBTBTBTBT
1BarbaraIrzeńska k1081310990065102
2Katarzyna Szalacha k879685866597
3Ola Osiniak k7512784866493
4Sylwia Cwynar k0012684976579
5Anna Balicka k559694005466
6Ewa Płaza k008543550043
7Emilia Borczk870085000040
8Anna Ziębak0010600833141
9Agata Modzelewska k008642000028
10KlaudiaKwolekK000054745339
11Anna Cwynar k0012600000024
12Anna Wilkk000033643332
13Aleksandra Szpakk005433000022
14Natalia Grabieck004333000019
15Anna Ryczel k005332000018
16IzabelaZiemiańska k000054200015
17Karolina Burda k003221000011
18Anna Górak212200000010
19dCzajkowskak00330000009
20Katarzyna Surmaczk00220000006
21Gabriela Gębarzewskak00000022006
22Patrycja Muchak21000000004
23KorneliaMaziarzk00000011003
1Szczepan Podolecm13131616141412121313204
2ZbigniewBardelm13131616141212121313200
3Michał Pietrucham13111616121212121312192
4Adam Nowak m13131615141212111310190
5MateuszProkopm131316161312001313163
6TomaszMotyka m12814141111121086155
7KonradForystek m1081513108121087147
8RafałKarpińskim001515131212111110147
9Artur Jagusztyn m13111615001211108141
10KamilDarłak m1181511101011964137
11MaticJeżer š ekm0015151211121098136
12Florian Nowakowskim9812119810986132
13JakubStec m109151400121199132
14Andzrzej Kaperekm1181311119121000123
15ŁukaszMagońm86168125121094123
16Paweł Pawliczakm1069109810965120
17Bartek Łuksikm109151300111075117
18JanekModzelewskim99141112110086117
19ZbigniewMazurm11813110011996112
20MaciekZiemiańskim0013711812975101
21ŁukaszMężykm65136105986398
22EdiTwardowski m1091513001090097
23KrzysztofStępieńm139151500008696
24Łukasz Palkijm0015131010008589
25Michał Osiniak m118151500007589
26Tomasz Nosalm0000111111109889
27Marcin Baranowskim0015151212000081
28Tomasz Juszczykm0016150012110080
29MateuszProbolam8815996000078
30JakubSudrakuła m7610594005469
31Paweł Pipałam880000995260
32PrzemekKotzjanm98141000000059
33JacekSmorońskim00131098000058
34Paweł Raczoń m008754860055
35Lucjan Lewm000064986453
36Paweł Krzaczkowskim000054995453
37Maciej Całka m1080098000051
38Grzegorz Kudłacz m8812600000048
39??????????????m00151300000041
40ArkadiuszSmagam00001413000040
41Bartosz Stec m00141200000038
42Dominik Barłógm008453330036
43KrzysztofSzalacham00000012120036
44Damian Prokopm006500660034
45KarolMazurm12110000000034
46PaciejRokitam0014900000032
47Patryk Plich m00001010000030
48ŁukaszPacułam1190000000029
49LeszekBedrejczukm0000000011929
50Marcin Tomala m1180000000027
51Michał Kałduśm0000000010826
52??????????????0000107000024
53RafałBorkowski m530043000021
54Bartosz Zgórski m860000000020
55Jacek Czereckim000086000020
56Kacper?????m008600000020
57Grzegorz Rusinm000075000017
58KubaDecm000000750017
59Artur Maziarzm000000550015
60MateuszRumanm000074000015
61RafałBytnar m005500000015
62Paweł Gągol ??m000000640014
63Kuba Stec młodym000000006414
64ArkadiuszKwolekm620000000010
65Michał Kordońm00000000517


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentrzy.



Facebook

SPONSORZY

SPONSORZY

PARTNERZY

PARTNERZY
Jestem Fit