baltoro.pl

Finał Rzeszowskiej Ligi Boulderowej

OpublikowanoLuty 11, 2016

Rzeszowska Liga Boulderowa w sezonie 2015/2016 dobiegła końca!

Finałowa edycja, w której przygotowaliśmy aż 27 problemów, dla wielu zawodników okazała się decydująca! Niektórzy wskoczyli o kilka pozycji do góry, inni niestety sporo spadli w ogólnej klasyfikacji. Kto nie wystartował stracił najwięcej – bo ważne jak się kończy a nie jak zaczyna ;).
Ostatecznie na podium stanęło trzech zawodników i trzy zawodniczki:

 

Kobiety   Mężczyźni
1 Barbara Irzeńska   1 Szczepan Podolec
2 Katarzyna Dec   2 Zbigniew Bardel
3 Ola Osiniak   3 Michał Pietrucha

 Najlepsi tego sezonu otrzymali nagrody, których sponsorem, jak w całej lidze był: salewa.sklep-luz.pl.

Po nagrodzeniu najlepszych, tak jak mieliśmy to w zwyczaju przeprowadziliśmy losowanie nagród wśród uczestników ostatniej Edycji. Pojawiły się małe problemy z motywacją Maszyny losującej, które na szczęście zostały rozwiązane. Ostatecznie wylosowano aż dziesięciu szczęśliwców:

Anna Wilk
Barbara Irzeńska
Katarzyna Dec
Ewa Płaza
Sylwia Cwynar
Florian Nowakowski
Klaudia Kwolek
Michał Osiniak
Ola Osiniak
Tomek Motyka

Po odbiór nagród, oczywiście również za sponsorowanych przez  salewa.sklep-luz.pl zapraszamy do końca tego miesiąca!!!

Na koniec trzeba przekazać Serdeczne Podziękowania Wszystkim, którzy pomogli w organizacji, przygotowywaniu paneli, kręceniu boluderów – chapeau bas!!!

Natomiast poniżej prezentujemy końcowe zestawienie wyników z wszystkich edycji:

 
LPImięNazwiskoI edII edycjaIII edycjaIV edycjaV edycjaVI edycjasuma punktów
BTBTBTBTBTBT
1BarbaraIrzeńska 10813109900651511139
2Katarzyna Dec87968586651311132
3Ola Osiniak 7512784866496114
4Sylwia Cwynar 00126849765117104
5Anna Balicka 559694005410484
6KlaudiaKwolek000054745312765
7Anna Zięba001060083318457
8Anna Wilk00003364338754
9Ewa Płaza 00854355006253
10Emilia Borcz87008500000040
11Agata Modzelewska 00864200000028
12Anna Cwynar 001260000000024
13Aleksandra Szpak00543300000022
14Natalia Grabiec00433300000019
15Anna Ryczel 00533200000018
16IzabelaZiemiańska 00005420002017
17Karolina Burda 00322100000011
18Anna Góra21220000000010
19dCzajkowska0033000000009
20Katarzyna Surmacz0022000000006
21Gabriela Gębarzewska0000002200006
22Patrycja Mucha2100000000004
23KorneliaMaziarz0000001100003
1Szczepan Podolec131316161414121213132726283
2ZbigniewBardel131316161412121213132727281
3Michał Pietrucha131116161212121213122626270
4RafałKarpiński0015151312121111102120208
5TomaszMotyka 128141411111210862015205
6Artur Jagusztyn 131116150012111082420205
7MaticJeżer š ek00151512111210982219196
8JakubStec 1091514001211992120193
9KonradForystek 10815131081210871614191
10Adam Nowak 1313161514121211131000190
11Florian Nowakowski98121198109861915181
12Bartek Łuksik1091513001110751915166
13ZbigniewMazur118131100119962017166
14ŁukaszMagoń861681251210941712164
15MateuszProkop13131616131200131300163
16KrzysztofStępień13915150000862019154
17Tomasz Juszczyk001615001211002624154
18Paweł Pawliczak10691098109651310153
19Michał Osiniak 11815150000752118146
20KamilDarłak 118151110101196400137
21ŁukaszMężyk6513610598631710135
22Tomasz Nosal000011111110981613131
23MaciekZiemiański0013711812975127127
24Andzrzej Kaperek118131111912100000123
25JanekModzelewski9914111211008600117
26EdiTwardowski 109151300109000097
27MateuszProbola881599600009597
28Maciej Całka 10800980000171394
29Łukasz Palkij001513101000850089
30JakubSudrakuła 761059400549588
31Grzegorz Kudłacz 88126000000141388
32PrzemekKotzjan98141000000011886
33Paweł Krzaczkowski000054995413984
34Marcin Baranowski001515121200000081
35Lucjan Lew00006498649674
36KarolMazur121100000000111167
37Paweł Pipała88000099520060
38Maciej Rokita001490000009959
39JacekSmoroński0013109800000058
40Paweł Raczoń 00875486000055
41??????????????0015130000000041
42ArkadiuszSmaga0000141300000040
43Bartosz Stec 0014120000000038
44Dominik Barłóg00845333000036
45KrzysztofSzalacha0000001212000036
46Damian Prokop00650066000034
47Patryk Plich 0000101000000030
48ŁukaszPacuła119000000000029
49LeszekBedrejczuk000000001190029
50Marcin Tomala 118000000000027
51Michał Kałduś000000001080026
52?????????????000010700000024
53RafałBorkowski 53004300000021
54Bartosz Zgórski 86000000000020
55Jacek Czerecki00008600000020
56Kacper?????00860000000020
57Grzegorz Rusin00007500000017
58KubaDec00000075000017
59Artur Maziarz00000055000015
60MateuszRuman00007400000015
61RafałBytnar 00550000000015
62Paweł Gągol ??00000064000014
63Kuba Stec młody00000000640014
64ArkadiuszKwolek62000000000010
65Michał Kordoń0000000051007


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentrzy.



Facebook

SPONSORZY

SPONSORZY

PARTNERZY

PARTNERZY
Jestem Fit