baltoro.pl

Druga edycja III Rzeszowskiej Ligi Boulderowej

OpublikowanoListopad 28, 2017

Pewnie już wszyscy zapomnieli ale jeszcze przed BoulderResem rozegrane zostały zmagania drugiej edycji Rzeszowskiej Ligi Boulderowej. Przygotowania do największych zawodów wspinaczkowych w tej części polski trochę odsunęły na dalszy plan przygotowanie relacji, co dopiero teraz mamy możliwość naprawić.

Równocześnie informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatorów termin trzeciej edycji Rzeszowskiej Ligi Boulderowej został przesunięty na drugi tydzień grudnia (11-17.12.2017).

Wracając do ostatniej edycji to tym razem za estetykę, finezję i moc problemów odpowiadali Adam Nowak i Michał Kordoń. Zmniejszono nieco przewieszenie z 40 do 30 stopni ale stratę tę wynagrodzono naszym skromnym daszkiem. Tym razem udało się zatopować wszystkie problemy ale dokonał tego Krzysiek więc nie jest to wyznacznik ich trudności. Wśród pozostałych zawodników i zawodniczek chyba każdy znalazł jakiś problem, nad rozwiązaniem którego spędził więcej czasu, co chyba sprawia najwięcej frajdy w boulderingu.

W poniedziałek 13 listopada, po zakończeniu zmagań jak już mamy to w tradycji rozlosowano wśród startujących osób rozlosowano nagrody. Oto lista szczęśliwców:

Michał Osiniak 
Klaudia Kwolek
Maciek Czyż 
Witek Mikulski 
Pola Styś 
Łukasz Palkij 
 
Poniżej prezentujemy uaktualnioną listy rankingowe kobiet i mężczyzn.

LP

Imię

Nazwisko

kat

I edycja

II edycja

suma Topów 

suma Bonusów

T

B

T

B

1

Klaudia

Kwolek

k

9

13

11

14

20

27

2

Anna

Balicka

k

9

12

11

13

20

25

3

Barbara

Irzeńska

k

9

12

10

14

19

26

4

Karolina

Szkoła

k

7

10

9

11

16

21

5

Anna

Zięba

k

7

9

6

8

13

17

6

Kasia

Pilecka

k

5

8

8

9

13

17

7

Katarzyna

Dec

k

3

5

8

9

11

14

8

Anna

Wilk

k

0

0

10

11

10

11

9

Ola

Osiniak

k

0

0

8

12

8

12

10

Adrianna

Smoleń

k

0

0

6

8

6

8

11

Gabriela

Gębarzewska

k

0

0

5

6

5

6

12

Dominika

Bojda

k

0

0

4

6

4

6

13

Ewa

Płaza

k

0

0

4

6

4

6

14

Karolina

Burda

k

0

0

4

4

4

4

15

Pola

Styś

k

0

0

2

4

2

4

16

Aleksandra

Szredzka

k

0

0

1

5

1

5

17

Agata

Mondzelewska

k

1

4

0

0

1

4

18

Jola

Trybulec

k

0

2

0

0

0

2

 

LP

Imię

Nazwisko

kat

I edycja

II edycja

suma Topów 

suma Bonusów

T

B

T

B

1

Szczepan

Podolec

m

18

19

18

19

36

38

2

Zbyszek

Bardel

m

18

18

18

19

36

37

3

Michał

Pietrucha

m

15

16

18

19

33

35

4

Tomasz

Juszczyk

m

15

17

17

19

32

36

5

Witek

Mikulski

m

14

16

16

18

30

34

6

Kamil

Tyza

m

13

16

16

19

29

35

7

Filip

Głogowski

m

12

16

16

18

28

34

8

Wojciech

Kołodziej

m

11

16

16

18

27

34

9

Bartosz

Stec

m

12

16

13

15

25

31

10

Tomasz

Motyka

m

10

15

15

16

25

31

11

Łukasz

Magoń

m

10

15

15

16

25

31

12

Krzysztof

Stępień

m

9

13

15

16

24

29

13

Bartosz

Łuksik

m

10

15

13

16

23

31

14

Jakub

Sadrakuła

m

10

13

13

15

23

28

15

Marcin

Dudek

m

9

13

12

15

21

28

16

Bogusław

Gałuszka

m

9

12

12

14

21

26

17

Jan

Mondzelewski

m

9

11

11

12

20

23

18

Łukasz

Stachurski

m

8

9

12

14

20

23

19

Krzysiek

Szalacha

m

0

0

20

20

20

20

20

Maciej

Czyż

m

9

12

10

13

19

25

21

Przemysław

Szewc

m

8

8

11

13

19

21

22

Dominik

Winczura

m

8

11

10

12

18

23

23

Adam

Nowak

m

17

17

0

0

17

17

24

Tomek

Nosal

m

7

11

9

12

16

23

25

Zbigniew

Mazur

m

7

8

9

12

16

20

26

Mateusz

Jopek

m

6

7

10

11

16

18

27

Ryszard

Jarecki

m

7

7

8

12

15

19

28

Daniel

Jakubowski

m

7

8

8

9

15

17

29

Artur

Jagusztyn

m

15

16

0

0

15

16

30

Marcin

Magiewski ??

m

8

8

7

7

15

15

31

Mateusz

Mączka

m

6

8

7

9

13

17

32

Szymon

Rymut

m

0

0

13

15

13

15

33

Jakub

Mączka

?

5

6

7

10

12

16

34

Grzegorz

Rychel

m

0

0

11

13

11

13

35

Piotr

Sołtys

m

1

1

10

11

11

12

36

Florian

Nowakowski

m

10

16

0

0

10

16

37

Wojtek

Kocur

m

10

15

0

0

10

15

38

Leszek

Bedrejczuk

m

10

15

0

0

10

15

39

Edi

Twardowski

m

10

15

0

0

10

15

40

Jakub

Stec Kobi

m

10

13

0

0

10

13

41

Łukasz

Palkij

m

0

0

10

12

10

12

42

Michał

Osiniak

m

0

0

10

12

10

12

43

Maksymilian

Mikłosz

m

0

0

10

12

10

12

44

Andrzej

Smoleń

m

0

0

10

11

10

11

45

Grzegorz

Kudłacz

m

10

10

0

0

10

10

46

Michał

Kordoń

m

9

14

0

0

9

14

47

Kamil

Doniak ??

m

9

13

0

0

9

13

48

Kamil

Burak

m

7

9

0

0

7

9

49

Szymon

Gurak

m

0

0

7

7

7

7

50

Krzysiek

Stajewski

m

0

0

7

7

7

7

51

Artur

Behler

m

0

0

6

7

6

7

52

Patryk

Łakomy

m

0

0

6

7

6

7

53

Alek

Helman

m

0

0

6

7

6

7

54

Kacper

Młodożeniec

m

5

6

0

0

5

6

55

Tymoteusz

Burat ?

m

5

5

0

0

5

5

56

Paweł

Koper

m

0

0

5

5

5

5

57

Maciej

Gruba

m

4

7

0

0

4

7

58

Przemysław

Misiąg

m

0

0

4

5

4

5

59

Tymoteusz

Jakubowski

m

0

0

3

4

3

4

60

Jakub

Kiełbowicz

m

0

0

3

4

3

4



Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentrzy.



Facebook

SPONSORZY

SPONSORZY

PARTNERZY

PARTNERZY
Jestem Fit