baltoro.pl

Szkolenia

Szkolenia z asekuracji na ściance wspinaczkowej

Szkolenia z asekuracji odbywają się odpłatnie, a ich koszt wynosi 20zł od osoby.

Czas trwania to około 45 minut. W cenę wliczony jest potrzebny do tego sprzęt.

Celem szkolenia jest nauczenie podstawowych czynności związanych z bezpieczną asekuracją począwszy od poprawnego ubierania uprzęży, wiązania ósemki, obsługi przyrządu asekuracyjnego Gri Gri, przy asekuracji i opuszczaniu.
Na szkolenie należy się umawiać telefonicznie pod numerem 662830296, drogą mailową baltoro.rzeszow@gmail.com lub osobiście u operatora ścianki na CW Baltoro.

 

Kursy i szkolenia wspinaczki skalnej

Swoją przygodę ze wspinaczką zacząłem 1993 r. Od 1994 r. zostałem przyjęty do RZESZOWSKIEGO KLUBU WYSOKOGÓRSKIEGO. Zrobiłem kurs skałkowy, który uzupełniłem kursem hakowym, następnie odbyłem kurs Taternicki, po nim zacząłem się wspinać nie tylko w skałkach ale również w górach zarówno polskich jak i Europy. Obecnie jestem Instruktorem Wspinaczki Sportowej, (program Kursu Instruktorskiego był akceptowany przez Polski Związek Alpinizmu, numer legitymacji 38366/I/S/2012). Posiadam uprawnienia do szkolenia, zarówno do wspinaczki na stałych punktach asekuracyjnych, jak również na własnej asekuracji (protekcji). Oprócz kursów i szkoleń o ściśle określonym programie mogę prowadzić zajęcia wspinaczkowe dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Sławomir Barłóg, e-mail: kursy@wspinacz.com ; mobile 608 114 085

 Facebook

SPONSORZY

SPONSORZY

PARTNERZY

PARTNERZY
Jestem Fit